Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/maxter/domains/folkweb.net/public_html/news/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 439
Лікарі не хочуть звітувати перед волонтерами за отриману допомогу - FolkWEB Network: читай - пиши - рекомендуй

Лікарі не хочуть звітувати перед волонтерами за отриману допомогу

Волонтери збирають ліки

Волонтери збирають ліки

Сьогодні я, як член комісії, була у кабінеті головного лікаря і разом із персоналом реанімації та медсестрами приймального відділення намагалась з»ясувати стан речей по лікам.
В.о. головного лікаря пан Маркуш продовжує стверджувати, що а ні мене, а ні моїх дівчат волотерів він восьмого числа в день трагедії не бачив.
Реанімація мене спочатку намагалась запевнити, що допомоги від нас вони не отримували, так як ми їм не надавали АКТИ прийому-передачі чи НАКЛАДНИХ, а отже і допомогу вони не одержували.
Я пояснила присутнім, що на вчорашніх зборах було прийнято рішення про створення комісії при райраді. Було прийнято рішення об»єднати всі списки, які надавала нам реанімація, а також всі чеки на закупівлю ліків від волонтерів, представників БРСМ та від «Церкви Спасіння». Все це було зібрано, та збито в єдино базу. Ми прийняли рішення про те, що як тільки реанімація віддасть нам листи призначення, ми, члени комісії, зможемо побачити що було витрачено на постраждалих, а що є в залишку.

Безпосередньо біля пожежі

Безпосередньо біля пожежі

Така постановка питання обурила персонал реанімації.
Розмова у нас почалася із запитання до мене: «Чому це ви не прийшли 9 числа до мене, до старшої медсестри реанімації, та не сказали що вам залишки якісь вернути потрібно?» Люди апріорі не розуміють, що потрібно звітуватися і за благодійну допомогу так само.
Наступні репліки були такими:

«Я все життя працюю, а такого ще не бачила. Всі люди приносять і приносять, а тут такий скандал підняли» — їх мабуть в перше попросили відзвітуватися.
«А якщо нам пакети медикаментів після померлого приносять, то що нам теж дзвонити дружині померлого?» — працівники не знають як обліковується благодійна допомога, у них це як подарунок на день народження)))
«А як це ви нам приносили допомогу без Актів та Накладних??» — зустрічне питання як цю допомогу приймали та використовували без обліку?

Реплік цікавих було ще багато, трошки пізніше викладу ЗАПИС З ДИКТОФОНУ всі послухаєте. Апогеєм всього була репліка лікаря реанімації: «ЯКЩО У НАС ЩЕ ЩОСЬ СТАНЕТЬСЯ, ЩОБ МИ ЛІКАРІ, ВАС В ЛІКАРНІ БІЛЬШЕ НЕ БАЧИЛИ, НАМ ТАКОЇ ДОПОМОГИ НЕ ПОТРІБНО» і друга: «ми подамо на вас в ГЕНЕРАЛЬНУ ПРОКУРАТУРУ за наклеп» (ну такі в нас не освідченні лікарі). Сіли розбирати списки, які нам передавали для закупівлі ліків. Із трьох списків реанімація впізнала свій один. Другий великий список віддавався особисто в руки Константин Штриккер на приймальному відділенні дев»ятого числа з ранку. Старша медсестра приймального відділення прийшла у кабінет головного лікаря і заявила: «Почерк не наш, ми нічого не писали і нікому ніяких списків не давали». Я на цьому не зупинилась. Ми пішли на приймальне відділення, відкрили журнал реєстрації за дев»яте число і знайшли той самий почерк. Старша медсестра заявила, що це нам всім здається, і шо цього не можуть бути, бо ЦЕ ПОЧЕРК СТУДЕНТІВ, ЯКІ СИДІЛИ НА ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ ТА ПРОХОДИЛИ ПРАКТИКУ, і де зараз ці «студенти» ніхто не знає.

Повна брехня, відверта провокація та намагання прикритися, так би мовити — колегіальність.
І ще, мене в «інтернеті» лікарі читають)))))))
Заявляю абсолютно відверто — Я НЕ ЗУПИНЮСЬ. Буду долучати прокуратуру та ЗМІ!!!!

Прошу всіх волонтерів які там були протягом восьми днів, а також всіх мешканців міста та району, які за все життя зіштовхувалися із «сумлінною роботою» працівників ЦРЛ — приєднуйтесь до боротьби за правду та справедливість!

 

http://vk.com/wall199250066_1895

Share with your friends…Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedInFlattr the authorEmail this to someone

Похожее ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


+ 3 = шесть

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>